Nyhet
Mer information
| Control | Analog |
| Orbit | 4 mm |
| Dimensions (Height) | 165 mm (6.5 in) |
| Dimensions (Length) | 165 mm (6.5 in) |
| Dimensions (Width) | 122 mm (4.8 in) |
| Speed Range | 600 rpm – 2,700 rpm |
| Net Weight | 4 kg (8.8 lb) |
| Power | 230V, 0.5A, 50Hz |
| Safety Certification | CE; ETL |
| Accessories Included | Pop-off Cup; 3-inch Platform |
| Working Environment | 32°F - 100°F, 95%RH, non-condensing |
| Working Environment | 0°C - 38°C, 95%RH, non-condensing |